Klima design s.r.o. Klimatizace a vzduchotechnika

MOTTO:

Nesnažíme se změnit život, snažíme se život zpříjemnit.

Klimadesign v novém designu

26.04.2014

Nová, moderní, přehledná prezentace. Více služeb na jednom místě. To je Klimadesign s.r.o. Celý článek »

Vzduchotechnika – montáž, servis a oprava klimatizací

Od roku 1996 se zabýváme prodejem a dodávkou klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Jsme autorizovanými prodejci a dovozci zařízení TOSHIBA, dále zastupujeme značky LG, Carrier, Daikin. Provádíme poradenskou, projekční a kompletační činnost, montáž a servis klimatizačních systémů,chlazení,tepelných čerpadel a vzduchotechniky pro rodinné domy, zdravotnická zařízení, serverovny, hotely, administrativní budovy, sportovní komplexi. V oboru chladící a klimatizační techniky máme již téměř dvacetileté zkušenosti a spoustu spokojených klientů po celé ĆR

Pro naše zákazníky navrhujeme a realizujeme takové řešení, které uspokojí veškeré jeho požadavky, které od dodávky a realizace očekává. Snažíme se, aby projekt byl co možná nejspolehlivější a zároveň nejekonomičtější.

Jak postupujeme při řešení vašich poptávek:

  • zdarma - zaměření a poradenství ve Vašich prostorech
  • zpracování technické dokumentace
  • zpracování cenové nabídky
  • objednávka a dodávka klimatizace
  • vlastní montáž klimatizace
  • záruční a pozáruční servis

U nás najdete kompletní služby od zaměření, návrhu nejvhodnějšího řešení, vypracování projektové dokumentace, realizace a předání včetně atestů a zkoušek.


Klimatizace

Klimatizace

Svým klientům dodáváme špičkové klimatizace značek Toshiba. Zastupujeme však i ostatní značky z tohoto oboru, které na trhu splňují požadavky na spolehlivost , kvalitu a úsporu - LG, Carrier, DAikin. Nabízíme komplexní služby pro klimatizace od prvotní projekce, přes montáž klimatizací až po servis, včetně revizí a preventivních prohlídek.

O klimatizaci »

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika

V této oblasti zajišťujeme kompletní dodávky a montáže vzduchotechniky, rekuperačních jednotek, větrání a odvětrání, včetně návrhu a realizace projektu a následného servisu.
O vzduchotechnice »

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla TOSHIBA ESTIA 4 - vzduch - voda jsou ideálním řešením, neboť patří mezi obnovitelné zdroje energie. Instalací těchto čerpadel nejen, že chráníte životní prostředí, ale díky výrazně nižší spotřebě energie šetří Vaší peněženku.


O tepelných čerpadlech »


Čištění vzduchu

Čištění vzduchu

Elektrostatické čističe vzduchu se používají pro čištění vzduchu v komerčních nebo pracovních prostorách. Elektrostatický filtr zachytí až 99% znečištěných částic přítomných ve vzduchu jako smog, cigaretový kouř, prach, mikroorganismy, popel, pyl atd.O čištení vzduchu »

Zvlhčování prostor

Zvlhčování prostor

Zvlhčovače se instalují buď jako samostatné jednotky, které v daném prostoru vytváří požadovanou vlhkost, nebo jsou součástí klimatizačních zařízeních, kde zvlhčují vyfukovaný vzduch z klimatizace.

V komfortní klimatizaci se používají zřídka. Svůj význam mají u centrálních klimatizačních a větracích zařízení, kde se zejména v zimě bez vlhčení vzduchu neobejdeme.

O zvlhčování »

Odvlhčování / vysoušení prostor

Odvlhčování / vysoušení prostor

Vysoušeče vzduchu nacházejí stále častěji použití všude tam, kde je nežádoucí vlhkost. Udržují její hodnoty na nastavené úrovni a zamezují kondenzaci par. Snížená vlhkost vzduchu způsobuje nejen vysychání stěn uzavřených prostor, ale i uskladněných surovin a výrobků. To vysoušeče předurčuje pro široký rozsah použití.

O vysoušení »

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zavolejte nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.