O nás O nás

Rádi bychom Vás jménem naší firmy přivítali na našich webových stránkách. Níže bychom Vám rádi v krátkosti představili naši firmu.

Jsme firma, která na trhu s klimatizacemi, vzduchotechnikou a alternativními zdroji (tepelnými čerpadly) působí již od roku 1996 tzn. již 18 let zpříjemňujeme lidem ať už pracovní či domácí prostředí. Řešíte problémy s ovzduším ve vaší firmě či domácnosti? Tak neváhejte a napište nám. Máte obavy, zda jsme právě ti pravý? Naše reference a spokojenost našich klientů je odpovědí. Vždy se budeme snažit vyjít Vám maximálně vstříc. Tak neváhejte a obraťte se na nás prostřednictvím elektronické pošty či na tel. číslo budeme se snažit Vás v nejbližším možném termínu kontaktovat.

Dále nabízíme dodávky, prodej a montáž po celé ČR, veškeré typy klimatizací - tepelná čerpadla, odvlhčovače, zvlhčovače, čističky vzduchu a vzduchotechniku. Projekční a poradenská činnost, kvalitní záruční i pozáruční servis. Dlouholetá spolupráce s firmou TOSHIBA, dealerské rabaty, množstevní slevy, možný leasing.

Závěrem bychom Vám poděkovali za Váš případný zájem a těšíme se na spolupráci, která povede ke vzájemné spokojenosti.

Motto: Nesnažíme se změnit život, snažíme se život zpříjemnit.