Naše firma zajišťuje kompletní sortiment služeb v oblasti klimatizačních jednotek, vzduchotechniky, čističů vzduchu a dalších vzduchotechnických zařízení.

Klimatizace - domácí a komerční jednotky, chlazení, revize klimatizací a vzduchotechniky, servis a projektování

Vzduchotechnika - kompletní rozvody VZT, rekuperační jednotky, odvlhčovače, zvlhčovače, čističky vzduchu, revize požárních klapek

Tepelná čerpadla - realizace tepelných čerpadel vzduch/voda, TČ TOSHIBA ESTIA

Regulace a měření - vzduchotechniky, koncových elementů, regulace systému

Požární klapky - dodávky, montáž, revize

Poradenství a zaměření klimatizace

Rádi vás zdarma navštívíme a na místě posoudíme vaše prostory a potřeby. Doporučíme vám optimální řešení s ohledem na vaše prostory, četnost využití klimatizace a vašich požadavků na design. Navrhneme optimální umístění vnitřní i venkovní jednotky a nabídneme nejvhodnější klimatizační jednotku včetně předpokládané ceny. Návštěva našeho technika je zdarma a k ničemu vás nezavazuje!

Dodávka a montáž klimatizace

Montáže klimatizací, dodávky klimatizací a tepelných čerpadel provádíme na klíč včetně souvisejících profesí (měření a regulace, vodní hospodářství…). Montáž provádí kvalifikovaní a pravidelně proškolovaní technici v oboru chladicí a klimatizační techniky a tepelných čerpadel.

Servis a opravy klimatizací

V rámci komplexních služeb poskytujeme pravidelný servis klimatizačních zařízení. Pravidelná kontrola a údržba klimatizačních jednotek je prevencí před závadami. Je to základ dlouhodobého a bezproblémového chodu zařízení. Pravidelný servis zahrnuje i kontrolu a péči o elektroniku, točící se součásti a jejich udržování v čistotě.

Pravidelné kontroly

  • Byty a rodinné domy - jednou ročně, maximálně jednou za dva roky
  • Kanceláře - jednou až dvakrát ročně
  • Technické místnosti - jednou až čtyřikrát ročně

V případě havarijního stavu vaší klimatizace nebo vzduchotechniky nás kontaktujte. Provedeme rychlou diagnostiku a zajistíme následnou opravu. Provádíme i revize chladících zařízení na kontrolu těsnosti chladícího okruhu dle zákona.